Sort by
  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Daniel Sloss: Socio

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★½

  • Haroun

    ★★★★½

  • The Indigo Child

    ★★★½