Sort by
  • Troll

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Prey for the Devil

  • Black Adam

    ★★½

  • Matriarch

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Grimcutty

  • The Visitor

  • Old People

    ★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Hell Hole

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Goodnight Mommy

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Conjuring: The Beyond

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Chalk Line

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • End of the Road

    ★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★½

  • I Came By

    ★½

  • Beast

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Recurrence

    ★½

  • They/Them

  • House of Darkness

    ★★½

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • American Carnage

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Mid-Century

  • Abandoned

  • The Princess

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Interceptor

  • Elvis

    ★★★½