Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Missing

    ★★★

  • House Party

    ★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

  • Slumberland

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★