Sort by
  • Prey

    ★★½

  • Reservoir Dogs

    ★★★½

  • The Skin I Live In

    ★★★½

  • The Vanishing

    ★★★½

  • Amores Perros

    ★★★★

  • Coherence

    ★★★½

  • Identity

    ★★★★

  • Ekstra

    ★★★½

  • Maid in Malacañang

    ½

  • Dog Day Afternoon

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • The Prestige

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • The Loved Ones

    ★★½

  • Retribution

    ★★★½

  • Tokyo Sonata

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Black Phone