Sort by
  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Shark Bait

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Requin

  • Run & Gun

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • South of Heaven

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Gateway

    ★★½

  • Death in Texas

    ★★½

  • Great White

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Midwife

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Come Play

    ★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Init!ation

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Tales from the Hood 3

    ★★★

  • The Call

    ★★½

  • Cyst

    ★★★½

  • Brothers by Blood

    ★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • Body Cam

    ★★

  • Survive the Night

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • The Vanished

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★★

  • Trauma Center

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Grand Isle

    ★★★

  • Seagull

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • Jexi

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Dead Don't Die in Dallas

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Ma

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • The Intruder

    ★★

  • Snatchers

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • The Russian Bride

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • High Voltage

    ★★½

  • The Barge People

    ★★★★

  • Doe

    ★★★