Sort by
  • Oppenheimer

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Do Revenge

    ½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ½

  • Barbarian

  • Me Time

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★½