Sort by
  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Facing Nolan

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • American Underdog

    ★★★½

  • The Seed

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½