Sort by
  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Injustice

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½