• Nope

    ★★★★★

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★★

  • A Day in Ghana with Kendrick Lamar

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • The Northman

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Ryan Long: White Immigrant

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Akaash Singh: Bring Back Apu

    ★★★

  • Crafting the Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Shatner in Space

    ★★★

  • battery exhausted

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Phantom of the Open

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • C.I.Ape

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Rosebud Baker: Whiskey Fists

    ★★★

  • Members Only

  • The Green Knight

    ★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Applying Pressure: The Off-Season Documentary

    ★½

  • Soy Cubana

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Welcome Home: Mary Reber and the Twin Peaks Palmer House

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Passing

    ★★★

  • Faya Dayi

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★½

  • Luzzu

    ★★★★

  • All My Homies Hate Skrillex

    ★★★★½

  • In the Same Breath

    ★★½

  • Flee

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • The Méliès Mystery

    ★★★★

  • Schulz Saves America

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Golden Arm

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • French Exit

    ★★★

  • Sweat

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

    ★★★★★

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • 8:46

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • God's Not Dead: We The People

    ½