Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Army of the Dead

  Army of the Dead

  ★★

  bi filmde ne kadar klişe olabilir cevabını arıyosanız bu film tam size göre. ha eğer derseniz benim için önemli değil eğlensem yeter, onu da başarıyor.

 • The Woman in the Window

  The Woman in the Window

  ilk bakışta kötü olduğu belliydi zaten ama bu kadar da kötü olmasını beklemiyodum. arkadaşlarla film izlerken hep aptal saptal fimler seçiyolar ve sonucu her zaman hüsran xd

  benim anlamadığım diğer bi konu ise filmde oynayan oyuncular çok iyi oyuncular. senaryoyu okumuyo musunuz be kardeşim? yada paraları bitti başka sebebi olamaz. amy adams için veriyorum bu puanı da ha yoksa bunu da haketmiyo.

Popular reviews

More
 • Taste of Cherry

  Taste of Cherry

  ★★★★½

  kalbinizi kırabilecek olan bu film "bu yol daha uzun ama daha güzel" repliği ile tamamen içime oturmuş bulunmakta.

 • Sound of Metal

  Sound of Metal

  ★★★★½

  Bu sene hazır oscar yaklaşmışken en iyi film adaylarını gömeyim dedim ve geçen seneden sonra bu senenin gerçekten çok zayıf bir sene olduğunu anladım. Sebebi belli zaten, corona.

  Adaylar içinden şuana kadar izlediğim en iyi film buydu, hatta baya iyiydi. Abartıya kaçmadan bu trajik hikayeyi çok iyi işliyor film. İnsanı derinden etkilemeyi başarıyor. Dünyayı ana karakterimizin kulağıyla dinlediğimiz sahneler çok özel ve gerçekti. Mükemmel ötesi bir ses tasarımı olan bu yapım çok vurucu bir işti çook.

  RİZ AHMED BEST ACTOR OSCARI. BOOK İT!