• Revealer

  • Crimes of the Future

  • Men

    ★★½

  • Firestarter

    ★★½

  • Our Father

  • The Creeping

  • Allegoria

    ★★★★½

  • The Gift

  • Super Host

  • They See You

  • Loose Ends

  • The Rotting of Casey Culpepper

  • Presence

  • Speed Trap

  • Choose or Die

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★½

  • Night's End

  • Morbius

  • The Bubble

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

  • Bad Axe

  • Spaz

  • Hypochondriac

  • Bitch Ass

  • X

    ★★★½

  • Seriously Red

  • It’s Quieter in the Twilight

  • A Lot of Nothing

  • The Thief Collector

  • Wild Bitch

  • The Prank

  • Slash/Back

  • The Cow

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

  • Spin Me Round

  • Linoleum

  • The Pez Outlaw

  • The Cellar

  • I Love My Dad

  • Clean

  • Jethica

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Sissy

  • Deadstream

  • The Weekend Away

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Nothing Lasts Forever

  • The Outwaters

    ★★★★½

  • Inventing Anna

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Emily the Criminal

  • Piggy

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

  • My Old School

  • Brian and Charles

  • Alice

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★

  • While Mortals Sleep