• Malignant

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Hoff Twins

    ★★★★★

  • Dynamo Dream: Salad Mug

  • Creating an Army of the Dead

  • Cruella

  • Army of the Dead

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★★

  • Our Cinema Ninth Annual Oscar Special

    ★★★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • oblivion (rework)

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Blue

  • Run That Shit!

  • 24,483 Dreams of Death

  • Each Other

    ★★★★★

  • Comforter

    ★★★★★

  • Bare Bones

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Cactus Jack

  • WandaVision

  • Bobo the Monkey

    ★★★★★

  • Mr. Boop #217

    ★★★★★

  • Catastrophe Anthem

  • nothing hurts, and you won’t be

    ★★★★★

  • Mank

  • Life

  • Delimitation

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

  • Cohabitation

  • Peter the Penguin

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

  • Caveat

  • How to Deter a Robber

    ★★★★★

  • Opera

    ★★★★★

  • Urges

  • Every Day's Like This

    ★★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Verisimilitude

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Stunt Double

  • Host

  • 30 Rock: A One-Time Special

  • Hamilton

  • A Dog That Smokes Weed

    ★★★★★

  • Instructions to Let Go

    ★★★★★

  • Urban Sphinx

    ★★★★★

  • Beyond Noh

    ★★★★★

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

  • Just a Guy

    ★★★★★

  • Middleditch & Schwartz

  • Anything for Jackson

  • The History of the Seattle Mariners

  • Devs

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Shirley

  • Zola

    ★★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★★

  • His House

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

  • Klaus

  • Doctor Sleep

    ★★★★★