Sort by
  • Next Goal Wins

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • The Viewing

    ★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Good Night Oppy

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Section 1

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½