• Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Pam & Tommy

    ★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★½

  • Jimmy Savile: The People Who Knew

    ★★★

  • The Trip

    ★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Till Death

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Returning to an RPG that you haven't played in a while

    ★★★

  • See for Me

    ★★

  • The Beatles and India

    ★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Sir! What Are Your Orders?

    ★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Worzel Gummidge: Saucy Nancy

  • Sweet Home

    ★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Audrey

    ★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • Memories of Monroeville

    ★★★

  • Zombies and Bikers

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Stolen Kids

    ★★½

  • Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Death Row Fugitive

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Washington Inside Murder

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Class Action Park

    ★★★

  • Hail to the Deadites

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

    ★★

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

    ★★★