• Hail to the Deadites

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

    ★★

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Pretend That You Love Me

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Quiz

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★

  • The Hunt

  • Alone

    ★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Spree

    ★★

  • His House

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: 13 Minutes

    ★★½

  • Dracula

    ★★

  • Worzel Gummidge: The Green Man

  • Worzel Gummidge: The Scarecrow of Scatterbrook

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Star Wars Collection

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Christmas Town

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • The Twilight Zone: A 60th Anniversary Celebration

    ★★★★½

  • The Rolling Stones - Bridges To Buenos Aires

    ★★★½

  • Playing with Fire

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • The Devil Next Door

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Fractured

    ★★

  • Saint Maud

    ★½

  • Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Dark Encounter

    ½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Erica

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • The Wretched

    ★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Woodstock

    ★★★½

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

    ★★★½

  • We Are Columbine

    ★★★

  • The Haunting of Sharon Tate

    ½

  • ReMastered: The Miami Showband Massacre

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • The Rolling Stones: Bridges to Bremen

    ★★★½

  • I See You

    ★★★½

  • Leaving Neverland

    ½

  • We Summon the Darkness

    ★★

  • All the Colors of Giallo

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★