Jordan has logged 25 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Middle Man

The Middle Man

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Medusa

Medusa

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
He's All That

He's All That

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Candyman

Candyman

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Quickening

Quickening

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Kicking Blood

Kicking Blood

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Rumble in the Bronx

Rumble in the Bronx

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Protégé

The Protégé

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
PAW Patrol: The Movie

PAW Patrol: The Movie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Respect

Respect

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Paper Moon

Paper Moon

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Little Woods

Little Woods

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Vivo

Vivo

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Congress

The Congress

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Airplane!

Airplane!

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry