Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Other Zoey

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Desperation Road

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Jawan

    ★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • El Conde

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Bawaal

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Inside Christopher Nolan's Oppenheimer

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • 97 Minutes

    ½

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • The Crowded Room

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Robots

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Chase for Carrera

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ½

  • Air

    ★★★½