Sort by
  • Cam Closer II

  • Fast X

    ★★★½

  • Note of Death

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Things Could Always Be Worse

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Dinner For Two (and a half)

    ½

  • Creed III

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Axe You Later

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's Pursuit

  • Groot's First Steps

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Tassels

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★

  • Alien’d

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★