Sort by
  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★

  • Wonka

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Napoleon

    ★★★★★

  • Wish

  • The Marvels

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Last Rifleman

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Reckoning

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • The Great Escaper

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Bikeriders

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Stan Lee

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Depp V Heard

    ½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★