Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Poker Face

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Unwelcome

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • She Said

    ★★★★

  • Blackout

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Grimcutty

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • The Estate

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Origin

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • Meet Cute

    ★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★

  • Sick

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • My Policeman

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • End of the Road

    ★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • The Inspection

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Son

    ★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½