Sort by
  • The Watcher

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ½

  • Clerks III

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Groot Takes a Bath

  • Nope

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Father Stu

    ★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Home Team

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Louis C.K.: Sorry

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Alec Baldwin: Unscripted

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Red Notice

  • The Tender Bar

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½