Josh has logged 18 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Insidious

Insidious

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Lie

The Lie

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Evil Eye

Evil Eye

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Fright Night

Fright Night

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Salem's Lot

Salem's Lot

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Onward

Onward

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Game

The Game

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
True Lies

True Lies

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry