• Luca

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Dating Amber

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Fractured

    ★★

  • After

    ★★

  • Come As You Are

    ★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★½

  • The Package

    ★★

  • Truth or Dare

  • Blockers

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Jackie

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★★½

  • Vacation

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Billy Elliot: The Musical Live

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • 22 Jump Street

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Grown Ups 2

    ★½

  • Evil Dead

    ★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★½

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★★

  • Grown Ups

    ★★★½

  • Get Him to the Greek

    ★★★★½

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★★

  • 17 Again

    ★★★½

  • Coraline

    ★★★★½

  • Bride Wars

    ★★★★★

  • Role Models

    ★★½

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★½

  • Music and Lyrics

  • Night at the Museum

    ★★★★★

  • Poseidon

    ★★★★½

  • Cheaper by the Dozen 2

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★

  • School of Rock

    ★★

  • Love Actually

    ★★★★★

  • What a Girl Wants

    ★★★★

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★★

  • About a Boy

    ★★★★

  • Life-Size

    ★★★★

  • Election

    ★★★★

  • Practical Magic

    ★★★½

  • The Parent Trap

    ★★★½

  • Honey, We Shrunk Ourselves

    ★★½

  • Mrs. Doubtfire

    ★★★½

  • A Grand Day Out

    ★★★★

  • Labyrinth

    ★★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • Grease 2

    ★★★★★

  • Pete's Dragon

    ★★★★