• Destiny

    ★★★★

  • Hercules in the Haunted World

    ★★★★

  • Swamp Country

    ★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★½

  • The Polka King

    ★★★½

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★★

  • Splinter

    ★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★½

  • Grizzly Man

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★★

  • Hunting Grounds

    ★½

  • Found Footage 3D

    ★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★

  • American Fable

    ★★★

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Jerry Before Seinfeld

    ★★★½

  • Joe Versus the Volcano

    ★★★★½