• Grizzly

    ★★

  • Exists

  • Bigfoot

    ★½

  • The Disaster Artist

    ★★½

  • Carnage Park

  • Strangler of the Swamp

    ★★★½

  • Night of the Demon

    ★★★½

  • The Golem: How He Came into the World

    ★★★

  • Devil's Partner

    ★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • The White Buffalo

    ★★★★

  • Landline

    ★★★

  • Backcountry

    ★★★½

  • Black Water

    ★★★

  • Day of the Animals

    ★★★

  • Beast from Haunted Cave

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Most Dangerous Game

    ★★★