• Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Moonshot

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Blink

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★½

  • Tall Girl 2

  • The In Between

    ★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Blacklight

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The King's Daughter

    ★★

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • A Journal for Jordan

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★

  • True Story

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★