• Nope

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Shark

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Navalny

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★½

  • All Madden

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Lamb

    ★½

  • Titane

    ½

  • Blue Bayou

    ★★★★½