JORDAN has logged 10 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
What's Eating Gilbert Grape

What's Eating Gilbert Grape

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
There's Something About Mary

There's Something About Mary

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
What If

What If

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Widows

Widows

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Man on the Moon

Man on the Moon

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry