Sort by
  • Knives Out

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★½

  • After

    ½

  • Us

    ★★★

  • The Prodigy

    ★★

  • Glass

    ★★½

  • Vice

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • Green Book

    ★★½

  • mid90s

    ★★★

  • Ben Is Back

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★

  • Greta

    ★★

  • The Nun

  • The Sisters Brothers

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • First Man

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★½

  • Roma

    ★★½

  • Who Is America?

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Dirty Computer

    ★★½

  • Thunder Road

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★½

  • Love, Simon

    ★★

  • Game Night

    ★★

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Hereditary

    ★★½

  • Wildlife

    ★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★½

  • Eighth Grade

    ★★

  • Blindspotting

    ★★★½

  • Searching

    ★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★½

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★½

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Wonder

    ★★

  • Coco

    ★★½

  • Creep 2

    ★★½

  • Blade Runner 2049

  • I, Tonya

    ★★★

  • mother!

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • First Reformed

    ★½

  • The Shape of Water

    ★★½

  • Forever Young

  • Dunkirk

    ★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★