Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Smile

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

  • The Addams Family 2

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½