Jr. has logged 18 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
30
The Game

The Game

1997
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★★★
Edit this entry  
16
Cam

Cam

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★
Edit this entry  
13
Sixteen Candles

Sixteen Candles

1984
×
★★★★
Edit this entry  
10
Overlord

Overlord

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
They'll Love Me When I'm Dead

They'll Love Me When I'm Dead

2018
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Other Side of the Wind

The Other Side of the Wind

2018
×
★★
Edit this entry  
07
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
06
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry