Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

  • Sound of Freedom

  • Beau Is Afraid

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Consecration

  • Pamela, A Love Story

    ★★

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • This Place Rules

  • The Apology

  • Babylon

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Talk to Me

  • The Viewing

  • Black Adam

  • Nocebo

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Sins of Our Mother

  • Sanctuary

    ★★★

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★

  • The Woman King

    ★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Master Gardener

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

  • The Invitation

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Alex's War

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★

  • Girl in the Picture

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Irma Vep

  • Godland

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Men

  • Our Father

  • Top Gun: Maverick

  • Meltdown: Three Mile Island

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Thing from the Factory by the Field

  • The Northman

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Soft & Quiet

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • The Batman

  • The Quiet Girl

    ★★

  • Resurrection

  • The Princess

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Encanto

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★