• The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Black Pumpkin

    ★★½

  • Castle Freak

    ★★½

  • Over Christmas

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★★½

  • The Leprechaun's Game

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • 2067

    ★★½

  • Hunted

    ★★★

  • Clownface

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • Ghosts of War

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Onward

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Scare Me

    ★½

  • Underwater

    ★★½

  • Dolittle

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Primal

    ★★★

  • Midway

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Grim Woods

    ★½

  • Trick

    ★★★½

  • Blood Vessel

    ★★½

  • The Addams Family

    ★★

  • The Shed

    ★★★

  • Scare Package

    ★★½

  • Ride

    ★★★

  • Doom: Annihilation

    ★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • The Beach House

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Clownado

    ★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • It's Here

    ★★★

  • A Score to Settle

    ★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★½

  • Sator

    ★★★

  • The Wretched

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Crawl

    ★★★