Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★½

  • Rock Dog 3: Battle the Beat

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • On the Line

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Summit Fever

    ★½

  • She Said

    ★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Violence Action

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • 11th Hour Cleaning

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Rubikon

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vesper

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Last Seen Alive

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • A Thousand Little Cuts

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • The Girl on a Bulldozer

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Infinite Storm

    ★★★½

  • Incantation

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Windfall

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Ledge

    ★½

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Moonfall

    ★★