Sort by
  • The Three Musketeers: D'Artagnan

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • The Great Magic

    ★★★★

  • For Better And For Worse

    ★★★½

  • Alibi.com 2

    ★★½

  • This One Summer

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Wilderness Therapy

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Happy 50

    ★★

  • The Colors of Fire

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • What's Love Got to Do With It?

  • The Fabelmans

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★½

  • L'immensità

    ★★½

  • Other People's Children

    ★★★★

  • Empire of Light

  • TÁR

    ★★

  • Jack Mimoun & the Secrets of Val Verde

    ★★★

  • The Sixth Child

    ★★★

  • Houria

    ★★★

  • Eloïse's Journey

    ★★★½

  • Angry Annie

    ★★★½

  • The Year of the Shark

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Des Amandiers aux Amandiers

    ★★★★½

  • Freestyle

    ★★★★

  • Le Tigre et le Président

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Pacifiction

    ★½

  • The Green Perfume

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • The Beasts

    ★★★★

  • Dodo

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Innocent

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • November

    ★★½

  • Falcon Lake

    ★★★★

  • Forever Young

    ★★★½

  • Revoir Paris

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★½

  • Diary of a Fleeting Affair

    ★★★

  • Everybody Loves Jeanne

    ★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Little Nicholas

    ★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Final Cut

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Winona Ryder: The Ghosts She Called

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Goliath

    ★★★

  • Rise

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★★½

  • The Passengers of the Night

    ★★★½

  • Peter von Kant

    ★★

  • The Wannabes

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½