• Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★

  • News of the World

    ★★

  • The Holiday Movies that made us

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★

  • The Undoing

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Over the Moon

  • Soul

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • So Much Love to Give

    ½

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ½

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Tenet

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Extraction

    ½

  • Toxic

    ★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★

  • Within These Walls

    ★★★½

  • Sol Levante

  • The Kelly Show with Martin Garabal

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Alex Fernández: The Best Comedian in the World

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★½

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

    ½

  • Noelle

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Grego Rossello: disculpe las molestias

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • Make Me a Sandwich

    ½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • SpongeBob's Big Birthday Blowout

  • Anima

    ★★½

  • Midsommar

    ½

  • Miranda Sings Live... Your Welcome

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Chernobyl

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★★★

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★★½

  • Amy Schumer: Growing

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★