Sort by
  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

  • Furioza

    ★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Forgotten Battle

  • Cadaver

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

  • The Irishman

    ★★★★

  • 3 from Hell

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Variações: Guardian Angel

    ★★★★½

  • Technoboss

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • I Trapped the Devil

    ★★½

  • Hellboy

  • Don't Let Go

    ★★

  • The Hole in the Ground

    ★★

  • Glass

  • Venom

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Climax

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

  • The Commuter

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Blade Runner 2049

  • The Ritual

    ★★½

  • It

  • Darkest Hour

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

  • Loving Vincent

  • The Florida Project

  • Okja

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

  • Come Together

    ★★★

  • Moana

  • Moonlight

  • La La Land

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • War Dogs

    ★★★½

  • The Purge: Election Year

  • Finding Dory

  • The Red Turtle

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Train to Busan

  • The Conjuring 2

  • The Nice Guys

  • X-Men: Apocalypse

  • The Jungle Book

  • Sausage Party

  • 10 Cloverfield Lane

  • Deadpool

  • Kung Fu Panda 3