Sort by
  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Blue Jean

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • A Short Story

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Navalny

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Something's Coming: West Side Story

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★

  • Happening

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½