• Belfast

    ★★★★★

  • Little Women

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

  • Marriage Story

  • Weathering with You

  • Anima

  • Chasing Happiness

  • Always Be My Maybe

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★★

  • Dumbo

  • Captain Marvel

  • Fyre

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mary Poppins Returns

  • Aquaman

  • Creed II

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

  • The Trump Prophecy

  • Maniac

  • mid90s

  • Beautiful Boy

  • God Bless the Broken Road

  • A Star Is Born

    ★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Roma

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • The Meg

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Set It Up

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • Tag

  • Adrift

  • BlacKkKlansman

  • Shoplifters

  • The Kissing Booth

    ½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

  • Happy Anniversary

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Hearts Beat Loud

  • The Miseducation of Cameron Post

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • Searching

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • The Commuter

    ★★½

  • The Post

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★