• Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Big Fish

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Come and See

    ★★★★★

  • The Tree of Life

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Gabo: The Creation of Gabriel García Márquez

    ★★★★

  • Chicuarotes

    ★★½

  • Alamar

    ★★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • Memories of Underdevelopment

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • All About My Mother

    ★★★★

  • Kill Your Darlings

    ★★★★★

  • V for Vendetta

    ★★★★

  • The Pianist

    ★★★★½