Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Prom Pact

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Making The Disney Wish: Disney’s Newest Cruise Ship

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • On the Come Up

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Metal Lords

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½