Julien has logged 18 entries for films during December 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Lion

Lion

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Passengers

Passengers

2016
×
Read the review Edit this entry  
29
Why Him?

Why Him?

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
The Birth of a Nation

The Birth of a Nation

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Mascots

Mascots

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Allied

Allied

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
13th

13th

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Fits

The Fits

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Things to Come

Things to Come

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Office Christmas Party

Office Christmas Party

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Moana

Moana

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Queen of Katwe

Queen of Katwe

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Underworld: Blood Wars

Underworld: Blood Wars

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Founder

The Founder

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Bad Santa 2

Bad Santa 2

2016
×
★½
Read the review Edit this entry