Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★
Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
F9

F9

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
America: The Motion Picture

America: The Motion Picture

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Batman: The Long Halloween, Part One

Batman: The Long Halloween, Part One

2021
×
★★★★
Edit this entry  
20
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
Infinite

Infinite

2021
×
★★½
Edit this entry  
06
Nail Bomber: Manhunt

Nail Bomber: Manhunt

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★½
Edit this entry  
30
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Edit this entry  
15
Why Did You Kill Me?

Why Did You Kill Me?

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
09
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
Monster

Monster

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Edit this entry  
03
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★
Edit this entry  
17
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★
Edit this entry  
10
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Biggie: I Got a Story to Tell

Biggie: I Got a Story to Tell

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
Concrete Cowboy

Concrete Cowboy

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Day Sports Stood Still

The Day Sports Stood Still

2021
×
★★★
Edit this entry  
26
Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cherry

Cherry

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Edit this entry  
07
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Boss Level

Boss Level

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
Pelé

Pelé

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★
Edit this entry