• Black Box

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Scoob!

    ★½

  • Mulan

    ½

  • Howard

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★★★★

  • Animal Crackers

    ★★★

  • Siren

    ½

  • Piper

    ★★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★

  • Step Up All In

    ★★★

  • Jack and the Cuckoo-Clock Heart

    ★★★

  • Step Up Revolution

    ★★★★

  • Paperman

    ★★★★½

  • The Lorax

    ★★★★★

  • La luna

    ★★★★

  • The Divide

    ★★½

  • Step Up 3D

    ★★★★

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★★½

  • Step Up 2: The Streets

    ★★★

  • High School Musical 2

    ★★★½

  • Lifted

    ★★★½

  • Step Up

  • The Wild

  • High School Musical

    ★★★½

  • Atlantis: Milo's Return

    ★★

  • Treasure Planet

    ★★★★

  • The Country Bears

    ★★

  • Atlantis: The Lost Empire

    ★★★★

  • That Darn Cat

  • Trail Mix-Up

    ★★★

  • Roller Coaster Rabbit

    ★★★

  • Tremors

    ★★★★

  • Tummy Trouble

    ★★★

  • Scooby-Doo and the Ghoul School

    ★★★½

  • Tin Toy

    ★★★

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★★

  • Willow

    ★★★½

  • Benji the Hunted

    ★★½

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★½

  • Robin Hood

    ★★★

  • The Aristocats

    ★★★

  • Rosemary's Baby

    ★★★★

  • That Darn Cat!

    ★★★½

  • The Sword in the Stone

    ★★½

  • Sea Scouts

    ★★★

  • The Ugly Duckling

    ★★★★

  • The Old Mill

    ★★½

  • Three Little Pigs

    ★★★

  • Babes in the Woods

    ★★★

  • Flowers and Trees

    ★★★