• No Time to Die

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Death Rink

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Stream Me

    ★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Education

    ★★★★

  • Songbird

    ★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Shall We Play?

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★½

  • Babysitter Must Die

    ★★★

  • Butchers

    ★★½

  • Nocturne

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Work It

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★★

  • Money Plane

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Becky

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★★½

  • The Last Thing He Wanted

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • John Henry

    ★★★

  • A Fall from Grace

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★½