Sort by

Holly-Beth has logged 16 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
You Can Never Really Know Someone

You Can Never Really Know Someone

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Sarah Silverman: We Are Miracles

Sarah Silverman: We Are Miracles

2013
×
★★★★
Edit this entry  
13
Penelope

Penelope

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dead Again

Dead Again

1991
×
★★★
Edit this entry  
12
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Incredible Jessica James

The Incredible Jessica James

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Mummy

The Mummy

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry