Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Friendship Game

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★½

  • American Carnage

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Tall Girl 2

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Dual

    ★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Sex Appeal

    ★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½