Sort by
  • Echo

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Hijack

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Ari Shaffir: JEW

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★