Sort by
  • Prey

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Noelle

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • The Lion King

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Tolkien

    ½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Missing Link

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Apollo 11

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Glass

    ½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★½