• Serie Noire

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • A Perfect Getaway

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • Ricochet

    ★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Voyage of Time: The IMAX Experience

    ★★★½

  • Taxi

    ★★★½

  • Who is Arthur Chu?

    ★★½

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★

  • National Lampoon's Vacation

    ★★★

  • Michael Clayton

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Orphan

    ★★★

  • Paranoid Park

    ★★★½

  • Landscapers

    ★★½